Hakkımızda

Biz kimiz ? 🙂

Biz aslında birimiz kağıt üstünde ziraat mühendisi ve adli bilişim yüksek lisans tez öğrencisi diğerimizde bilgisayar mühendisi.

Yolumuz nasıl kesişti ? 🙂

Yazılım eğitiminde tanıştık aslında eğitimden sonra hadi birşeyler yapalımlardan başlayıp muhabbet sohbetle devam etti en son artık bir web sayfası yapalım bize ait birşeyimiz olsun derken ortaya çıktı.

Şimdi diyeceksiniz neden wordpress neden kendiniz tasarlamadınız hemen ona da cevap verelim çok klişe olacak ama gerçekten zamanımız yok şu an için burası bizim hobi alanımız diye biliriz. Herkesin olduğu gibi bizimde hayatımızı devam ettirmemiz için birşeylerle uğraşmamız gerekiyor ve şu an için kendi tasarımız için ayıracak vaktimiz yok 🙁

Bu sürede zarfında kendimizi programlama dillerinde, siber güvenlikte, IoT (internet of things) (Nesnelerin interneti) konularında geliştirdik. 🙂

Amacımız ne ?

Gel gelelim bu siteyi hayata geçirmekte ki amacımıza bizim yaşadığımız karşılaştığımız sorunlarla sizlerinde karşılaşması durumunda çözüm yolu gösterebilmek, bu konulara yeni başlamak isteyenlere yol gösterebilmek, güvenlik alanında insanlarımızı bilinçlendirmek, …… bu amaçları yazmaya devam edebiliz fakat eminim ki okurken sıkılacaksınız 🙂 uzun bile oldu bizce.

Kodunuz hatasız olsun 🙂

GO2Bro Team

Gürcan TUNCA

Okan Kaan ÇETİNKAYA

Baturalp ÜSTÜNDAĞ